Specjalnie dla naszych najmłodszych fanów przygotowujemy wielką strefę, w której wszystkie atrakcje są darmowe! Głównym punktem będzie oczywiście ogromne, zdalnie sterowane “Miasteczko Carrera”, ale nie zabraknie również innych atrakcji.

Cała strefa dla dzieci jest darmowa! Dzieci do lat 10 wchodzą na teren imprezy również za darmo!

Wielki tor wyścigowy Digital 132

Poznaj bliżej technologię cyfrową Carrera w skali 1:32: dzięki rozbudowanemu torowi wyścigowemu DIGITAL 132, na którym w tym samym czasie może ścigać się 6 pojazdów wyprzedzając się wzajemnie. Dzięki funkcjom cyfrowym możesz poczuć się jak na prawdziwym wyścigu na wyjątkowo szerokich torach w skali 1:24.

Tor Carrera Disney Cars “AUTKA” Digital 132 dla najmłodszych

Tor przygotowany specjalnie dla najmłodszych fanów NIGHT POWER ENERGIA 2018. Ta atrakcja nawet dzieciom w wieku przedszkolnym pozwoli sięgnąć po sterownik i pozwolić swoim ulubionym bohaterom telewizyjnym i komiksowym ścigać się na torze wyścigowym zaprojektowanym specjalnie dla nich.

Mały tor wyścigowy Digital 132

Tor Carrera Digital 132 w konfiguracji i ustawieniu przystosowanym dla młodszych uczestników NIGHT POWER ENERGIA 2018. Na trasie mogą ścigać się max 4 auta. Ich  prędkość będzie dostosowana dla najmniej doświadczonych uczestników, tak aby każdy poradził sobie z obsługą modeli.

Tor Carrera RC PROFI

Szybciej się nie da! Modele Profi RC Carrera zapewnią wielbicielom prędkości od lat 14 wrażenia na najwyższym poziomie. Dzięki prędkości do 50 km/h nasze samochody RC są prawdziwymi bolidami wysokiej prędkości i zostały zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów.
Wszystkie pojazdy wyposażone są w technologię 2,4 GHz Digital Proportional, która zapewnia najwyższą precyzję podczas sterowania i prowadzenia pojazdu. Poza tym wszystkie pojazdy, są „Ready to Run“, co jest cechą charakterystyczną Carrera RC. Oznacza to, że są od razu gotowe do wyścigów o dużej prędkości na asfalcie lub na żwirze. Krótki czas ładowania wynoszący ok. 70 minut i długi czas jazdy do 15 minut sprawiają, że modele Profi RC najlepiej nadają się do bardzo szybkiej akcji. Wytrzymałe akumulatory litowo-jonowe zapewniają niezbędny ciąg i zamienią ulice w tory wyścigowe Carrera RC zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży od lat 14.

Łodzie wyścigowe Carrera Race Boat

Wciel się w rolę kapitana wyścigowej łodzi i ścigaj się, pływając na łodziach Carrera nawet z prędkością 30km/h! Specjalnie przygotowany basen na dachu Galerii Warmińskiej  będzie idealnym miejscem na wyścig z Twoim kolegą, koleżanką czy rodzicem! Sprawdź co potrafią wyścigowe łodzie Carrera RC!

Tor Carrera OFF ROAD

Modele stworzone do zabawy w trudnym terenie, a specjalnie przygotowany tor OFF ROAD na dachu Galerii Warmińskiej przetestuje możliwości tych maszyn.

Tor Carrera Buggy

Modele stworzone do zabawy w trudnym terenie, a specjalnie przygotowany tor do szybkiej jazdy Buggy na dachu Galerii Warmińskiej przetestuje możliwości tych maszyn. Te małe samochody sportowe wyróżniają się świetną konstrukcją, oponami pneumatycznymi i mechanizmem różnicowym. Dzięki maksymalnej prędkości 20 km/h pojazdy buggy RC są zawsze na pasie do wyprzedzania.  Modele Profi pędzą przez teren nawet z prędkością 50 km/h.

Carrera RC Turnator

Turnator to uniwersalny pojazd, który swoim wyglądem całkowicie wyróżnia się od innych produktów Carrera RC. Ogromne, przeciwstawne, kolorowe koła sprawiają, że turnator może obracać się w miejscu dookoła swojej osi i wykonuje spektakularne sztuczki. Absolutną atrakcją tego obrotowego pojazdu RC są osie, którymi można obracać w przeciwnym kierunku pod kątem 360° i na polecenie robić przerzut turnatorem. Ps. Ten pojazd to naprawdę super zabawa – testowaliśmy! 😉

Strefa dronów i Quadroporter-ów Carrera

Nowością na naszej imprezie jest specjalna, ogromna klatka, w której oddamy Wam do testowania najnowsze, latające maszyny Carrera. W wyrazistym zielonym kolorze lub z motywem Super Mario: helikoptery zdalnie sterowane Carrera wyróżniają się wyjątkową konstrukcją. Poza tym dzięki systemowi żyroskopowemu zapewniają stabilną pozycję lotu i mogą być obsługiwane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz!

Z funkcją zdjęć lub filmów, z migającymi światłami lub funkcją pętli: nasze pojazdy latające zapewniają bardzo dużo akcji i zabawy w przestworzach. Asortyment quadrocopterów zdalnie sterowanych jest przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych.

Mamy coś specjalnego dla starszych dzieci i tych pełnoletnich też 😉

Damy Wam możliwość driftowania na specjalnie przygotowanym torze na Dachu Galerii Warmińskiej!
CRAZY CART – to nazwę zapamiętacie na długo jak tylko spróbujecie driftu na elektrycznych Go Kartach! Ekipa z 3Miasta przywiezie kilkanaście swoich Crazy Cartów, na których będziecie mogli driftować podczas całej imprezy NIGHT POWER ENERGIA!
Przygotowujemy dla Was 2 tory – mniejszy dla dzieci oraz większy dla młodzieży i dorosłych

Szczegóły tej atrakcji znajdziecie na stronie: http://www.crazy-cart.pl/

Atrakcja płatna dodatkowo.

Przygotowujemy na dachu plac zabaw dla dzieci a w nim

– Dmuchana zjeżdżalnia
– Zamek z kulami
– Mini Miasteczko Hot Wheels
– Malowanie buziek
– Mega bańki mydlane
– Konkursy z nagrodami

Nie wyobrażamy sobie też strefy dla dzieci bez darmowej waty cukrowej! 😉

! UWAGA !

Dzieci mogą korzystać z atrakcji na imprezie NIGHT POWER tylko pod opieką dorosłego opiekuna!
Dzieci powyżej 10 roku życia muszą posiadać ważną legitymację szkolną do wglądu podczas wejścia na teren imprezy.
Zgodne z ustawą o imprezach masowych dzieci do lat 13 mogą przebywać na terenie imprezy tylko z dorosłym opiekunem. Dzieci powyżej 10 roku życia muszą posiadać dokument tożsamości lub legitymację szkolną w celu okazania jej dla ochrony na wejściu na imprezę. W przypadku braku takiego dokumentu aby wejść na teren imprezy konieczny będzie zakup biletu.